Co nového v knihovně

01.04.2015 13:37

Vážení čtenáři a návštěvníci knihovny,

říkáte si, že už jsem se dlouho neozvala? Nicméně život v knihovně se nezastavil. I v tomto roce aktivně spolupracuji s Mateřskou školkou a každý měsíc pořádáme naše známé besídky se čtením, hádankami, písničkami a s kreslením. Určitě se rádi podíváte do fotogalerie na hezké obrázky, které děti pravidelně kreslí v knihovně. Dokonce máme i výstavu na téma Titulní stránka mojí knihy. Taky náme v knihovně novou dětskou sedačku, která má u dětí velký úspěch. Lze v ní lenošit nebo si do ní s dětmi sedneme a čtu jim knížku podle jejich výběru (nebo se dá otočit a je z ní prima úkryt :-).

Nezapomínám ani na ostatní čtenáře, a tak se již brzy můžete těšit na pestrou nabídku nových knih. A jak dopadla avizovaná dotace na nákup nových počítačů do knihovny? Myslím, že všechny potěší informace, že dotace byla Ministerstvem kultury schválena v plné výši. Můžeme se tedy v dohledné době těšit na nové počítače.

Ráda bych Vám všem na závěr popřála veselé Velikonoce, plné pohody a dobré nálady.

Ve čtvrtek 2.4. a v pátek 3.4.2015 bude knihovna zavřená.

Krásné Velikonoce přeje

Vaše knihovnice